Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×

Współpraca - Dystrybutorzy

Współpraca

Dla naszych Dystrybutorów – wybranych firm w całej Polsce – proponujemy atrakcyjne warunki współpracy – przede wszystkim konkurencyjne ceny i regularne dostawy produktów o wysokiej jakości. Cyklicznie spotykamy się w celu uzupełnienia informacji na temat produktów, aktualnych promocji i potrzeb. Zapewniamy Państwu niezbędne materiały reklamowe – katalogi, broszury i ulotki zarówno w formie drukowanej, jak i do pobrania. Wspieramy sprzedaż naszych produktów poprzez reklamę w prasie – zamieszczamy informacje w najbardziej poczytnych tytułach, jak : „Murator”, „Architektura Murator”, „Zbuduj dom”, „Budujemy Dom”, „Dom Polski”, „Dachy”, „Chłodnictwo & Klimatyzacja”.

Włączamy się również w organizację imprez dla klientów w Państwa placówkach - chęć przeprowadzenia takich spotkań należy zgłaszać opiekunowi, który dostarczy niezbędnych informacji na temat warunków udziału Balex Metal w imprezach i pomoże w ich organizacji.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim darzą nas Państwo od lat i zapraszamy do dalszej współpracy.

 
 
created by Pixlab.pl