Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×

Myynti - Huolto ja takuu

Masz problem z montażem? Uszkodzony produkt? Potrzebujesz pomocy?

Sprzedajemy tysiące ton wyrobów ze stali rocznie. Dbamy jednakże, aby każdy nasz Klient był zadowolony z dokonanego zakupu.

Zanim zgłosicie Państwo reklamację, prosimy sprawdzić czy zastosowano się do instrukcji transportu, przechowywania i montażu naszych wyrobów. Przykładamy dużo uwagi do informowania naszych Klientów jak prawidłowo postępować z produktem, aby zachował on swoją trwałość, parametry i walory estetyczne. Podobnie jak inne materiały, blacha wymaga także odpowiedniego opakowania, zapewnienia wentylacji podczas przechowywania i transportu oraz odpowiednich narzędzi przy montażu. Zachęcamy do zapoznania się z ulotką informacyjną "Przechowywanie i transport stalowych materiałów budowlanych" dostępną poniżej.

Jeśli jednak macie Państwo pewność, że produkt nie spełnia Państwa oczekiwań i norm, prosimy o kontakt używając poniższego formularza. Państwa dbałość o wnikliwe opisanie sprawy pozwoli nam na szybkie rozpoznanie problemu i udzielenie odpowiedniej pomocy.

Przypominamy, że konsumenci naszych wyrobów mogą korzystać z przewidzianej przepisami gwarancji zgodności towaru z umową. Ponadto nasze produkty objęte są dobrowolną gwarancją producenta, której okres trwania jest różny dla poszczególnych towarów. Nasi sprzedawcy udzielą Państwu informacji o warunkach gwarancji dla wskazanych produktów. Informacje o okresie gwarancji znajdziecie Państwo także przy opisach produktów na naszych stronach internetowych.

 
created by Pixlab.pl