Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×

Produkty - Budownictwo mieszkaniowe - Rynny - Rynny WIJO

Wijo jest trwałym i łatwym w montażu systemem odprowadzania wód opadowych. Można go stosować do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i elewacyjnych. Bardzo dokładne wykonanie elementów i zastosowanie wysokiej jakości powłok gwarantuje niezawodne użytkowanie i wysoką estetykę przez wiele lat.

ŁATWY MONTAŻ

Zaletą systemu orynnowania Wijo są idealnie dopasowane do siebie elementy, co powoduje, że ich montaż jest szybki i łatwy, a cały system szczelny. Montażu można dokonać przy pomocy prostych narzędzi.

WYSOKA TRWAŁOŚĆ

System Balex Wijo jest produkowany w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie zgodnie z europejskimi normami. Oznacza to gwarancję trwałości i jakości produktów. Dzięki stali użytej do produkcji rdzenia rynien, Wijo to system o długiej żywotności zachowujący swój wygląd przez lata. Orynnowanie Wijo łączy zalety powłok poliestrowych - odporność na korozję (grubość powłoki 35 µm) i metalu - wytrzymałość stali.

ODPORNY NA WARUNKI POGODOWE

System rynnowy Wijo jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Wytrzymuje duże obciążenie śniegiem i lodem. Powłoka rynny chroni ją dodatkowo przed rdzą, dzięki czemu orynnowanie Wijo świetnie sprawdza się w zmiennym, niesprzyjającym klimacie.

ELEGANCKI WYGLĄD

System orynnowania pełni nie tylko praktyczne funkcje. To także widoczna część fasady, która nadaje charakter budynkowi. Dlatego też standard wykończenia wszystkich elementów orynnowania Wijo jest bardzo wysoki, łączący tradycję z najnowszymi zdobyczami techniki. Rynny i rury spustowe Wijo to trwała i sprawna instalacja doskonale wpisująca się w estetykę domu.

WYBÓR KOLORÓW

Wszystkie elementy orynnowania Wijo zrobione są z tego samego materiału. Siedem trwałych kolorów: biały, czerwony, brązowy, ceglasty, srebrny, szary i czarny umożliwia dopasowanie systemu do aktualnej lub planowanej elewacji domu.

Parametry techniczne:
  • gatunek stali: S280GD + Z275 produkowany przez Wijo (Szwecja)
  • grubość blachy: 0,60 mm
  • powłoki: Prelaq Nova 35 µm
  • średnice rynien/rur: 100/75 mm, 125/90 mm, 150/100 mm
  • bardzo szeroka gama haków i akcesoriów ułatwiająca montaż na każdym dachu
 
created by Pixlab.pl