Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×

Współpraca - Zarabiaj z nami

Rynek budowlany w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, zachodzą na nim różne procesy. Z grupy wielu producentów wyłaniają się liderzy, a wśród nich Balex Metal. Docenieni za jakość, rzetelność i innowacyjność w produkcji stalowych pokryć dachowych, ściennych oraz elementów konstrukcyjnych, przekazujemy swoją receptę na dochodową działalność wybranym firmom handlowym z branży budowlanej.

Współpracującym z nami specjalistycznym hurtowniom pokryć dachowych oraz składom budowlanym oferujemy produkty w atrakcyjnych cenach hurtowych z zapewnieniem regularnych dostaw oraz opieki przedstawiciela firmy. Dla umożliwienia zakupów szerszej grupie odbiorców, proponujemy również system kredytu kupieckiego.

Podczas szkoleń i spotkań indywidualnych z przyjemnością przekazujemy wiedzę w zakresie oferowanych produktów i technologii, organizujemy również wspólne imprezy dla klientów. W celu wsparcia sprzedaży w miejscu zakupu, zapewniamy niezbędne ekspozytory, próbniki oraz materiały reklamowe, jak katalogi czy ulotki. Dodatkowo, prowadzimy działania marketingowe dla naszych produktów poprzez reklamę w ogólnopolskich mediach, prasie oraz udział w targach.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani korzyściami wynikającymi z dołączenia do grupy firm współpracujących z Balex Metal, prosimy o kontakt z najbliższym oddziałem lub z centralą pod numerem 0801 000 807
(opłata za połączenie z infolinią ulgową wg stawki Państwa operatora).

 
created by Pixlab.pl